SeTuNaR**FeNeRbAhÇe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SeTuNaR**FeNeRbAhÇe

!!!!ÇıLgIn SeTuNaR'a HoŞgElDiNiZ!!!!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KRAL SEMİH KONUŞTU!

YazarMesaj
ArDa_HaTiCe
Admin
ArDa_HaTiCe

KRAL SEMİH KONUŞTU! Empty
MesajKonu: KRAL SEMİH KONUŞTU!   KRAL SEMİH KONUŞTU! Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 5:08 pm

Meydan boş değil

"Galatasaray ve Beşiktaş'a saygı duyuyorum. Herkes güç kaybettik sanıyor ama yanılıyorlar. Yedek sırasından gol kralı oldum. Baros boşa heveslenmesin. Güiza süper, birlikte en az 40 gol atarız".

Fenerbahçe'nin ve Türk futbolunun yeni prensi Semih Şentürk, A'dan Z'ye birçok konuda çarpıcı sözler etti. İşte, noktasına virgülüne dokunmadan Semih'in gündeme bomba gibi düşecek açıklamaları: "Futbolumun altın çağını yaşıyorum. Ancak buralara çok zorlu yolculuklar sonrası geldim. İçimdeki Fenerbahçe aşkı olmasa, yaşadıklarıma ve uğradığım haksızlıklara
belki de göğüs geremezdim. Birçok yıldızla yan yana oynadım. Hangi birini sayayım... Anderson, Ortega, Hooijdonk, Anelka, Kezman. Hepsinden bir şeyler kaptım."

Aslında çok hızlıyım
"Futbol stilim kendime has. Ağır gibi görünüyorum ama insanlar yanılıyor. Hızlı düşünürüm, hızla uygularım. Çakılı oynamayı sevmem. Golün kokusunu ise alırım. Forvet oynuyorsanız yetenek yetmez, ön sezileriniz de güçlü olacak. Son 2-3 sezondur Fener'e çok faydalı olduğumu düşünüyorum. En az iki sene daha Fenerbahçe'deyim. Sonrası ne olur bilmiyorum. Avrupa'da oynama fikri elbette cazip geliyor ama Fenerbahçe'nin menfaatleri benim için her şeyden önce gelir. Bu konuları şimdiden açmanın bir anlamı yok."

Herkes yanılacak
"Son dönemde Milli Takım'da da forma şansı yakaladım. Fatih hocam bana güvendi ve forma verdi. EURO 2008'deki başarılarımız gurur verici. Bu başarıda pay sahibi olduğum için ayrı bir kıvanç duyuyorum. Bu sene lig çok çetin geçeceğe benziyor. Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor, süper transferlerle güçlendiler. Rakiplerimize saygı duyuyorum. Bizim için yazılıp çizilenler ise hep güç kaybettiğimiz yönünde. Bu tespit doğru değil. Bunları iddia edenler çok yakında yanıldıklarını görecekler."

Baros beni izlesin
"Şampiyonluğun en büyük adayı yine ve hep olduğu gibi Fenerbahçe'dir. Taraftarlarımızdan 4-5 hafta daha sabır istiyoruz. Birlikte oynadığım en büyük yıldız hiç tartışmasız Alex. Bu sene çok farklı oynuyor. Güiza da kalitesini göstermeye başladı. Birlikte en az 40 gol atarız. Baros gol kralı olur diyorlar. İddia ediyorum, o sadece benim iyi bir rakibim olur. Boşa heveslenmesin, sadece beni izlesin. Geçen yıl kulübeden gelip 17 gol attım. Bu sezonki hedefim ise en az 25 gol."
https://setunarclub.yetkin-forum.com

KRAL SEMİH KONUŞTU!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-